Разлика помеѓу преработките на „Никола Саркози“

Додадени 23 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.2) (Бот Додава: so:Nicolas Sarkozy
с (r2.7.1) (Бот Додава: jv:Nicolas Sarkozy)
с (r2.6.2) (Бот Додава: so:Nicolas Sarkozy)
[[ka:ნიკოლა სარკოზი]]
[[sw:Nicolas Sarkozy]]
[[koi:Николя Саркози]]
[[ku:Nicolas Sarkozy]]
[[la:Nicolaus Sarkozy]]
[[mhr:Саркози, Николя]]
[[uz:Nicolas Sarkozy]]
[[koi:Николя Саркози]]
[[tpi:Nicolas Sarkozy]]
[[nds:Nicolas Sarkozy]]
[[sk:Nicolas Sarkozy]]
[[sl:Nicolas Sarkozy]]
[[so:Nicolas Sarkozy]]
[[sr:Никола Саркози]]
[[sh:Nicolas Sarkozy]]
2.347

уредувања