Телескоп: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ia:Telescopio
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.1) (Бот Додава: war:Teleskopyó)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ia:Telescopio)
[[io:Teleskopo]]
[[id:Teleskop]]
[[ia:Telescopio]]
[[it:Telescopio]]
[[he:טלסקופ]]
86.434

уредувања