Отвори го главното мени

Промени

Додаден 1 бајт ,  пред 8 години
с
r2.6.2) (Бот Менува: lbe:КӀи
[[ku:Zivistan]]
[[mrj:Тел]]
[[lbe:КIиКӀи]]
[[la:Hiems]]
[[lv:Ziema]]
2.347

уредувања