2003: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Бот Додава: ext:2003
с (r2.7.1) (Бот Додава: diq:2003)
с (r2.6.5) (Бот Додава: ext:2003)
[[es:2003]]
[[eo:2003]]
[[roext:2003]]
[[eu:2003]]
[[fa:۲۰۰۳ (میلادی)]]
[[arz:2003]]
[[ms:2003]]
[[ro:2003]]
[[nah:2003]]
[[nl:2003]]
[[crh:2003]]
[[ty:2003]]
[[ro:2003]]
[[qu:2003]]
[[rue:2003]]
3.967

уредувања