Разлика помеѓу преработките на „Рогле“

Додадени 32 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: bg:Рогле, sq:Rogli
(Бот-форматирање на селата.)
 
с (Бот Додаје: bg:Рогле, sq:Rogli)
[[Категорија:Села во Општина Желино]]
[[Категорија:Села во Република Македонија]]
 
[[bg:Рогле]]
[[sq:Rogli]]
46.384

уредувања