Знаме на Гренада: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: jv:Gendéra Grenada
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: yo:Àsìá ilẹ̀ Grẹ̀nádà)
с (Бот Додава: jv:Gendéra Grenada)
[[it:Bandiera di Grenada]]
[[he:דגל גרנדה]]
[[jv:Gendéra Grenada]]
[[lt:Grenados vėliava]]
[[hu:Grenada zászlaja]]
4.138

уредувања