Разлика помеѓу преработките на „Нос“

Додадени 15 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: nah:Yacatl
с (r2.7.1) (Бот Додава: gv:Stroin)
с (r2.7.1) (Бот Додава: nah:Yacatl)
[[arz:مناخير]]
[[ms:Hidung]]
[[ronah:NasYacatl]]
[[nl:Neus]]
[[ja:鼻]]
[[pl:Nos]]
[[pt:Nariz]]
[[ro:Nas]]
[[qu:Sinqa]]
[[ru:Нос]]
86.434

уредувања