Разлика помеѓу преработките на „Ӱ“

Одземени 12 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: it:Ӱ
с (r2.6.4) (Бот Менува: ru:Ӱ)
с (r2.6.4) (Бот Менува: it:Ӱ)
[[en:U with diaeresis (Cyrillic)]]
[[xal:Ӱ үзг]]
[[it:Ӱ (cirillico)]]
[[ja:ダイエレシス付きУ]]
[[ru:Ӱ]]
126.816

уредувања