Чарлс Лајл: Разлика помеѓу преработките

Одземени 27 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Брише: ar:تشارلز ليل (deleted)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ar:تشارلز ليل)
с (Бот Брише: ar:تشارلز ليل (deleted))
[[Категорија:Починати во 1875 година]]
 
[[ar:تشارلز ليل]]
[[bg:Чарлз Лайъл]]
[[ca:Charles Lyell]]
85.496

уредувања