Пасха: Разлика помеѓу преработките

Одземени 42 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Брише: mn:Даван туулсан өдөр (missing)
[проверена преработка][проверена преработка]
(Пасха)
с (Бот Брише: mn:Даван туулсан өдөр (missing))
[[la:Pascha]]
[[lt:Pascha]]
[[mn:Даван туулсан өдөр]]
[[ms:Paskah Yahudi]]
[[nl:Pesach]]
85.496

уредувања