Пасиште: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: sh:Pašnjak
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: hu:Legelő)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:Pašnjak)
[[sk:Pasienok]]
[[sr:Пашњак]]
[[sh:Pašnjak]]
[[fi:Laidun]]
[[sv:Betesmark]]
86.434

уредувања