1380-ти: Разлика помеѓу преработките

Одземени 18 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Брише: zh:1380年代 (deleted)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.5) (Бот Додава: yo:Ẹ̀wádún 1380)
с (Бот Брише: zh:1380年代 (deleted))
[[yo:Ẹ̀wádún 1380]]
[[zh-yue:1380年代]]
[[zh:1380年代]]
85.496

уредувања