Разлика помеѓу преработките на „Северен Егеј“

Додадени 40 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: la:Aegaeum Boreale (regio Graeciae)
с (r2.6.4) (Бот Менува: es:Egeo Septentrional)
с (r2.7.1) (Бот Додава: la:Aegaeum Boreale (regio Graeciae))
[[jv:Aegea Lor]]
[[ka:ჩრდილოეთ ეგეოსის კუნძულები]]
[[la:Aegaeum Boreale (regio Graeciae)]]
[[lt:Šiaurės Egėjo periferija]]
[[li:Noord-Egeïsche Eilen]]
34.422

уредувања