1140-ти: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот Додава: sv:1140-talet Брише: zh:1140年代 (deleted)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Брише: lt:XII amžiaus 5-as dešimtmetis, sv:1140-talet)
с (Бот Додава: sv:1140-talet Брише: zh:1140年代 (deleted))
[[su:1140-an]]
[[fi:1140-luku]]
[[zhsv:1140年代-talet]]
[[tk:1140ýý]]
[[uk:1140-ві]]
[[vi:Thập niên 1140]]
[[zh-yue:1140年代]]
[[zh:1140年代]]
85.496

уредувања