Разлика помеѓу преработките на „Нануманга“

Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ko:나누망가 섬
(Создадена страница со: {{Infobox settlement <!-- See Template:Infobox settlement for additional fields and descriptions --> | name = Нануманга | native...)
 
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:나누망가 섬)
[[fr:Nanumaga]]
[[gl:Nanumanga]]
[[ko:나누망가 섬]]
[[it:Nanumaga]]
[[hu:Nanumanga]]
34.422

уредувања