Жан-Мари Пелт: Разлика помеѓу преработките

Одземени 150 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: en:Jean-Marie Pelt)
Нема опис на уредувањето
}}
{{DEFAULTSORT:Pelt, Jean-Marie}}
[[Category:1933 births]]
[[Category:Living people]]
[[Category:French botanists]]
<!--please keep also in this category unless author abbrvn found-->
 
[[Category:Француски ботаничари]]