Жан-Мари Пелт: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: en:Jean-Marie Pelt
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: en:Jean-Marie Pelt)
{{Франција-ботаничар-никулец}}
 
[[en:Jean-Marie Pelt]]
[[eo:Jean-Marie Pelt]]
[[fr:Jean-Marie Pelt]]
86.434

уредувања