560-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: sh:560-e
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.5) (Бот Додава: yo:Ẹ̀wádún 560)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:560-e)
[[sl:560.]]
[[sr:560е]]
[[sh:560-e]]
[[su:560-an]]
[[fi:560-luku]]
86.434

уредувања