Отвори го главното мени

Промени

Додадени 24 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: zh-min-nan:1712 nî
[[az:1712]]
[[bn:১৭১২]]
[[zh-min-nan:1712 nî]]
[[map-bms:1712]]
[[be:1712]]
125.594

уредувања