Разлика помеѓу преработките на „Самоа“

Додадени 13 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ia:Samoa
с (Бот Додава: tpi:Samoa; козметички промени)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ia:Samoa)
[[bpy:সামোয়া]]
[[id:Samoa]]
[[ia:Samoa]]
[[os:Самоæ]]
[[is:Samóa]]
86.434

уредувања