Разлика помеѓу преработките на „Џуансји“

Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1+) (Бот Додава: he:ג'וואנש'ו
с (Бот Додава: fa:جوان سیون)
с (r2.7.1+) (Бот Додава: he:ג'וואנש'ו)
[[fa:جوان سیون]]
[[fr:Zhuanxu]]
[[it:Zhuanxu]]
[[ja:センギョク]]
[[ko:전욱]]
[[it:Zhuanxu]]
[[he:ג'וואנש'ו]]
[[lt:Džuansiu]]
[[ja:センギョク]]
[[no:Zhuanxu]]
[[pl:Zhuanxu]]
[[sv:Gaoyao]]
[[vi:Chuyên Húc]]
[[zh:颛顼]]
[[zh-classical:帝顓頊]]
[[zh-yue:顓頊]]
[[zh:颛顼]]
10.025

уредувања