Разлика помеѓу преработките на „Лојане“

Додадени 34 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додаје: bg:Лояне, sq:Llojani
(Бот-форматирање на селата.)
 
с (Бот Додаје: bg:Лояне, sq:Llojani)
[[Категорија:Села во Општина Липково]]
[[Категорија:Села во Република Македонија]]
 
[[bg:Лояне]]
[[sq:Llojani]]
46.384

уредувања