Разлика помеѓу преработките на „Деметриос Викелас“

Додадени 27 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: hu:Demetriosz Vikelasz
с (Бот менува: кратки приказни -> раскази)
с (r2.7.1) (Бот Додава: hu:Demetriosz Vikelasz)
[[en:Demetrius Vikelas]]
[[es:Dimitrios Vikelas]]
[[fi:Demetrius Vikelas]]
[[fr:Dimítrios Vikélas]]
[[it:Demétrios Vikélas]]
[[hu:Demetriosz Vikelasz]]
[[ja:ディミトリオス・ヴィケラス]]
[[nl:Demetrius Vikelas]]
[[ja:ディミトリオス・ヴィケラス]]
[[no:Demetrius Vikelas]]
[[pl:Demetrius Vikelas]]
[[sk:Demetrius Vikelas]]
[[sr:Деметриос Викелас]]
[[fi:Demetrius Vikelas]]
[[sv:Demetrius Vikelas]]
[[uk:Деметріос Вікелас]]
34.422

уредувања