2 (број): Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: mn:2 (тоо)
с (Бот Додава: fur:2 (numar))
с (r2.7.1) (Бот Додава: mn:2 (тоо))
[[hu:2 (szám)]]
[[mg:二]]
[[romn:2 (cifrăтоо)]]
[[my:၂]]
[[nah:Ōme]]
[[pl:2 (liczba)]]
[[pt:Dois]]
[[ro:2 (cifră)]]
[[qu:Iskay]]
[[ru:2 (число)]]
86.434

уредувања