Разлика помеѓу преработките на „Астрахањ“

Додадени 25 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: pnb:آسٹراہان
с (r2.6.5) (Бот Менува: kk:Астрахан)
с (r2.7.1) (Бот Додава: pnb:آسٹراہان)
[[lt:Astrachanė]]
[[hu:Asztrahán]]
[[ro:Astrahan]]
[[nl:Astrachan]]
[[ja:アストラハン]]
[[no:Astrakhan]]
[[nn:Astrakhan]]
[[pnb:آسٹراہان]]
[[pl:Astrachań]]
[[pt:Astracã]]
[[ro:Astrahan]]
[[ru:Астрахань]]
[[sah:Астархаан]]
86.434

уредувања