Додома: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ckb:دۆدۆما
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: mrj:Додома)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ckb:دۆدۆما)
[[simple:Dodoma]]
[[sk:Dodoma]]
[[ckb:دۆدۆما]]
[[sr:Додома]]
[[fi:Dodoma]]
5.104

уредувања