Разлика помеѓу преработките на „Ингушетија“

Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: cv:Ингушети
с (r2.6.4) (Бот Додава: kbd:Республикэ Ингуш)
с (r2.7.1) (Бот Додава: cv:Ингушети)
[[bxr:Ингүүш Республика]]
[[ca:Ingúixia]]
[[cv:Ингушети]]
[[cs:Ingušsko]]
[[da:Ingusjien]]
[[it:Inguscezia]]
[[he:אינגושטיה]]
[[kbd:Республикэ Ингуш]]
[[ka:ინგუშეთი]]
[[kv:Ингушетия]]
[[pl:Inguszetia]]
[[pt:Inguchétia]]
[[kbd:Республикэ Ингуш]]
[[ro:Ingușetia]]
[[ru:Ингушетия]]
86.434

уредувања