Разлика помеѓу преработките на „Андреј (принц на Грција)“

с
с (r2.7.1) (Бот Додава: fi:Andreas (Kreikan ja Tanskan prinssi))
с (r2.6.4) (Бот Менува: ru:Андрей (принц Греческий))
[[pt:Príncipe André da Grécia e Dinamarca]]
[[ro:Prințul Andrei al Greciei și Danemarcei]]
[[ru:Андрей, (принц Греческий и Датский)]]
[[sr:Андреј од Грчке и Данске]]
[[fi:Andreas (Kreikan ja Tanskan prinssi)]]
126.525

уредувања