Разлика помеѓу преработките на „Благој Ханџиски“

Додадени 45 бајти ,  пред 10 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
{{end box}}
 
{{МинистриНадворешниРМ}}
{{Мин-Одбр-Мак}}
{{Состав на Владата на Македонија (1994)}}
{{Состав на Владата на Македонија (2002)}}
{{Состав на Владата на Македонија (1994)}}
 
== Наводи ==