6 (број): Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 10 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: sco:Sax (nummer)
с (r2.7.1) (Бот Додава: bo:༦ (གྲངས་ཀ།))
с (r2.6.5) (Бот Додава: sco:Sax (nummer))
[[lmo:Nümar 6]]
[[hu:6 (szám)]]
[[ro:6 (cifră)]]
[[nah:Chicuacē]]
[[fj:Ono]]
[[pl:6 (liczba)]]
[[pt:Seis]]
[[ro:6 (cifră)]]
[[qu:Suqta]]
[[ru:6 (число)]]
[[sco:Sax (nummer)]]
[[simple:6 (number)]]
[[sl:6 (število)]]
3.967

уредувања