Мидвејски Атол: Разлика помеѓу преработките

Додадени 3 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Бот Менува: ko:미드웨이 환초
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.1) (Бот Додава: scn:Atollu di Midway)
с (r2.6.5) (Бот Менува: ko:미드웨이 환초)
[[fr:Îles Midway]]
[[gl:Atol de Midway]]
[[ko:미드웨이 환초]]
[[haw:Pihemanu]]
[[hr:Atol Midway]]
1.372

уредувања