Разлика помеѓу преработките на „Праведна употреба“

Додадени 15 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: hu:Fair use
с (r2.7.1) (Бот Додава: si:Fair use)
с (r2.7.1) (Бот Додава: hu:Fair use)
 
[[Категорија:Авторско право]]
 
[[zh-yue:合理使用]]
 
[[als:Fair use]]
[[lb:Fair use]]
[[lt:Fair use]]
[[hu:Fair use]]
[[ms:Kegunaan wajar]]
[[nl:Fair use]]
[[vec:Fair use]]
[[vi:Sử dụng hợp lý]]
[[zh-yue:合理使用]]
[[bat-smg:Fair use]]
[[zh:合理使用]]
34.422

уредувања