Разлика помеѓу преработките на „Меѓународна организација на трудот“

с
r2.7.1) (Бот Додава: ro:Organizația Internațională a Muncii
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:Međunarodna organizacija rada)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ro:Organizația Internațională a Muncii)
[[pl:Międzynarodowa Organizacja Pracy]]
[[pt:Organização Internacional do Trabalho]]
[[ro:Organizația Internațională a Muncii]]
[[ru:Международная организация труда]]
[[scn:BIT]]
34.422

уредувања