Додома: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: mrj:Додома
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ku:Dodoma)
с (r2.6.4) (Бот Додава: mrj:Додома)
[[ht:Dodoma]]
[[ku:Dodoma]]
[[mrj:Додома]]
[[la:Dodoma]]
[[lv:Dodoma]]
127.230

уредувања