Разлика помеѓу преработките на „Нема земја за старци“

с
r2.6.5) (Бот Менува: az:Qocalara burada yer yoxdur (film, 2007)
с (r2.6.5) (Бот Додава: ko, sr Менува: fa, pt)
с (r2.6.5) (Бот Менува: az:Qocalara burada yer yoxdur (film, 2007))
 
[[ar:لا بلد للعجائز (فيلم)]]
[[az:Qocalara Buradaburada Yeryer Yoxduryoxdur (film, 2007)]]
[[bg:Няма място за старите кучета]]
[[ca:No Country for Old Men]]
1.372

уредувања