Разлика помеѓу преработките на „Пророк“

Одземени 26 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Менува: kk:Пайғамбар
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Пайғамбарлардың қасиетi)
с (Бот Менува: kk:Пайғамбар)
[[he:נביא]]
[[ka:წინასწარმეტყველი]]
[[kk:Пайғамбар]]
[[kk:Пайғамбарлардың қасиетi]]
[[sw:Nabii]]
[[ku:Pêxember]]
101

уредување