Разлика помеѓу преработките на „1961“

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: fur:1961
(Одбиена последната промена (од 62.162.216.15) и вратена ревизијата 1913840 од WikitanvirBot)
с (r2.6.5) (Бот Додава: fur:1961)
[[fr:1961]]
[[fy:1961]]
[[ruefur:1961]]
[[ga:1961]]
[[gv:1961]]
[[ro:1961]]
[[qu:1961]]
[[rue:1961]]
[[ru:1961 год]]
[[rue:1961]]
[[sah:1961]]
[[se:1961]]
3.985

уредувања