Разлика помеѓу преработките на „Ашхабад“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
Бот Менува: kk:Ашғабад
с (r2.7.1) (Бот Додава: ckb:عیشق ئاباد)
с (Бот Менува: kk:Ашғабад)
[[kn:ಅಶ್ಗಾಬಾತ್]]
[[ka:აშხაბადი]]
[[kk:АшғабатАшғабад]]
[[sw:Ashgabat]]
[[kv:Ашхабад]]
101

уредување