Разлика помеѓу преработките на „Стоунхенџ“

Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: az:Stounhenc
с (r2.5.1) (Бот Додава: jv:Stonehenge)
с (r2.6.5) (Бот Додава: az:Stounhenc)
[[ar:ستونهنج]]
[[ast:Stonehenge]]
[[az:Stounhenc]]
[[bn:স্টোনহেঞ্জ]]
[[ba:Стоунхендж]]
[[hu:Stonehenge]]
[[ms:Stonehenge]]
[[ro:Stonehenge]]
[[mn:Стоунхенж]]
[[my:စတုန်းဟင်းချ်]]
[[pl:Stonehenge]]
[[pt:Stonehenge]]
[[ro:Stonehenge]]
[[ru:Стоунхендж]]
[[sq:Stonehenge]]
3.967

уредувања