Категорија:Никулци за Кинези: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.5) (Бот Додава: ar:تصنيف:بذرة أعلام الصين
с (r2.7.1) (Бот Додава: zh-yue:Category:中國人物楔類)
с (r2.6.5) (Бот Додава: ar:تصنيف:بذرة أعلام الصين)
[[Категорија:Кинески никулци| Кинези]]
 
[[ar:تصنيف:بذرة أعلام الصين]]
[[bg:Категория:Мъничета за китайци]]
[[en:Category:Chinese people stubs]]
5.331

уредување