Мем: Разлика помеѓу преработките

Одземен 21 бајт ,  пред 12 години
с
r2.6.5) (Бот Менува: th:มีม
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Менува: eu:Meme (soziologia))
с (r2.6.5) (Бот Менува: th:มีม)
[[fi:Meemi]]
[[sv:Mem]]
[[th:มีม]]
[[th:ระบาดทัศน์]]
[[tr:Mem]]
[[uk:Мем]]
6.013

уредувања