Разлика помеѓу преработките на „Југославија“

Одземени 25 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: gl:Iugoslavia
с (r2.7.1) (Бот Менува: ku:Yûgoslavya)
с (r2.7.1) (Бот Менува: gl:Iugoslavia)
[[ga:An Iúgslaiv]]
[[gv:Yn Yugoslaavey]]
[[gl:Iugoslavia - Југославија]]
[[ko:유고슬라비아]]
[[hy:Հարավսլավիա]]
6.131

уредување