Разлика помеѓу преработките на „Пирамида (геометрија)“

с
r2.6.5) (Бот Додава: jv:Limas (Wangun)
с (Пирамида преместена како Пирамида (геометрија) преку пренасочување)
с (r2.6.5) (Бот Додава: jv:Limas (Wangun))
[[it:Piramide#Geometria]]
[[he:פירמידה (גאומטריה)]]
[[jv:Limas (Wangun)]]
[[kk:Пирамида (геометрия)]]
[[lbe:Агьрам (геометрия)]]
4.013

уредувања