Разлика помеѓу преработките на „2090“

Додадени 73 бајти ,  пред 9 години
с
с (r2.7.1) (Бот Додава: nah:2090)
с (r2.7.2) (Бот Додава: ne:सन् २०९०, new:सन् २०९०, tl:2090)
[[it:2090]]
[[nah:2090]]
[[ne:सन् २०९०]]
[[new:सन् २०९०]]
[[nn:2090]]
[[pi:२०९०]]
[[sk:2090]]
[[tl:2090]]
[[roa-tara:2090]]
[[tt:2090]]
43.100

уредувања