Буада (округ): Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ca:Buada
с (r2.7.1) (Бот Додава: vi:Buada)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ca:Buada)
[[Категорија:Окрузи во Науру]]
 
[[ca:Buada]]
[[de:Buada]]
[[en:Buada District]]
[[it:Buada]]
[[jv:Buada]]
[[mrj:Буада (кымдем)]]
[[lt:Buada]]
[[ms:Buada]]
[[ja:ブアダ地区]]
[[no:Buada]]
[[mrj:Буада (кымдем)]]
[[pl:Buada]]
[[pt:Buada]]
34.422

уредувања