Едвард Џенер: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 11 година
с
r2.5.2) (Бот Додава: nn:Edward Jenner
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: az:Edvard Cenner)
с (r2.5.2) (Бот Додава: nn:Edward Jenner)
[[ja:エドワード・ジェンナー]]
[[no:Edward Jenner]]
[[nn:Edward Jenner]]
[[pl:Edward Jenner]]
[[pt:Edward Jenner]]
3.913

уредувања