Разлика помеѓу преработките на „1885“

Додадени 13 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: fur:1885
с (r2.7.1) (Бот Додава: yi:1885)
с (r2.7.2) (Бот Додава: fur:1885)
[[fr:1885]]
[[fy:1885]]
[[rufur:1885 год]]
[[ga:1885]]
[[gv:1885]]
[[ro:1885]]
[[qu:1885]]
[[ru:1885 год]]
[[rue:1885]]
[[ru:1885 год]]
[[sah:1885]]
[[se:1885]]