Разлика помеѓу преработките на „Грацијан“

Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ar:گراتيان
с (r2.7.1) (Бот Додава: vi:Gratianus)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ar:گراتيان)
[[Категорија:Егзекутирани римски императори]]
 
[[ar:گراتيان]]
[[an:Gracián]]
[[bg:Грациан]]
4.062

уредувања