Разлика помеѓу преработките на „Истрага на местото на злосторството: Мајами“

с
нема опис на уредувањето
с
 
==Надворешни врски==
* [http://csimiamiwiki.cbs.com/ ''CSI'' Official wiki] на [[CBS]]]
* [http://tv.yahoo.com/csi-miami/show/28267 Yahoo! TV]
* [http://www.a1.com.mk/emisii/serii/serija.asp?ID=40 А1 Телевизија]
2.930

уредувања