Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Облека“

Додадени 44 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: mrj:Категори:Выргемвлӓ
с (r2.6.4) (Бот Додава: bar:Kategorie:Gewand)
с (r2.6.4) (Бот Додава: mrj:Категори:Выргемвлӓ)
[[ka:კატეგორია:ტანსაცმელი]]
[[sw:Jamii:Mavazi]]
[[mrj:Категори:Выргемвлӓ]]
[[lv:Kategorija:Apģērbs]]
[[lb:Kategorie:Gezei]]
126.463

уредувања